Nogle af mine læsere siger at jeg kun køber dyre mærkevarer, men dette new-in-indlæg er et bevis på det modsatte, for jeg har nemlig købt en hvid rullekrave til 200 kroner!
Jeg er virkelig glad for den, og ville derfor vise jer den med det samme – også selvom den måske godt kunne have trængt til en strygning først (upsi.)
I kan købe rullekraven: HER
Hvis I hellere kunne tænke jer den i sort, så kan den findes: HER
Hvad synes I om outfittet?
KNUS WHITTA
Kære Alberte
Nu skal jeg vist i VILA 😉 Den er i hvert tilfælde smuk til dig!
Knus Emilie
http://www.happinessinourstars.blogspot.com
Tusind tak søde! <3
Meget smukt sæt men dsv på nogle billeder virker du trist 🙁
Ja, på nogle af dem har jeg taget stoneface på, hahah – men der er også nogle billeder hvor jeg storsmiler. :PP <3
Elsker billede 4, du ser så glad og naturlig ud! 🙂
Dit nye hår er rigtig flot til dig!!!
Tak skal du have! <3
Jeg elsker også billede nr. 4 – Jeg ser altid dum ud når jeg smiler med tænder, men ikke på dette billede. 😛
Den er SÅ fin til dig!! 😀
Tak!! <3
Perfekt efterårs outfit, monochrome er så meget mig, så du forstår virkelig at fange mit blik…
knus kathrine
http://more-than-minimalism.squarespace.com
Tusind tak skal du have! <3 Ja, jeg elsker også det monochrome! 😀
Det er da fløjtende ligegyldigt hvad de læsere siger. Hvad så hvis du har lyst til at give mange penge for en bluse? Det er dit valg! :).
God herfra!
På min blog der har jeg en give-away kørende, som du er velkommen til at deltage i hvis du ikke allerede gør det.
http://www.etskridt.bloggersdelight.dk
Super fedt outfit, og fine billeder!
Hvad tager du dine billeder med? 🙂
//Silkezacho